During the festival you can visit more than 40 stands to try different sports and find the perfect one for yourself! 



Koostöös erinevate spordialaliitude ja huviringidega püstitatakse Tallinna Lauluväljaku merepoolsele alale spordilinnak, kus erinevad spordialad ja huviringid saavad tutvustada oma tegevusi nii teoreetilise (vaatab ja kuulab) kui ka praktilise (proovib ise järgi) poole pealt.

AJAKAVA


Reede, 01.09.2017
14.00   Festivali algus
14.00-18.00
   Aleksander Latin  tutvustab triatloni
14.00-16.00   Andres Raja “Laste kergejõustiku” alal
15.00-18.00
  EMS pooltundidel, Jumping täistundidel (HAF Treeningstuudio)
15.00-16.30
  Näidistreening (võrkpalliklubi Selver)
16.00   “Kas sina oskad ujuda?” ujumisõpetuse tund basseinis
16.30-17.30
  Treening soovijatele (võrkpalliklubi Selver)
16.00-18.00
  Epp Mäe tüdrukute trenn (Maadlusliit)
18.00
  Päeva lõpp


Laupäev, 02.09.2017
10.00   Päeva algus
10.00-13.00
  Anna Sokk, Li Lirisman ja Eesti koondise peatreener Aleksander Zõkov  (Eesti Karate Föderatsioon)
10.00-18.00
  EMS pooltundidel, Jumping täistundidel (HAF Treeningstuudio)
11.00-17.00

  Jalgpalliklubi Kalev näidistreeningud igal täistunnil

11.00-13.00    Eesti Terviseradade esimese lume suusasprint ( Raido Ränkel, Marko Kilp, Karel Tammjärv, Anti Saarepuu, Valdo Jahilo, Taavi Libe, Kristjan Pihl) 
12.00-12.30

  Vehklemise showmatš EOK (Tõnu Tõniste ja Ott Kiivikas) vs Kultuuriministeerium/ERR (Tarvi Pürn ja Rivo Saarna)

12.00-14.00

  Näidistreening (võrkpalliklubi Selver)

13.00   “Kas sina oskad ujuda?” ujumisõpetuse tund basseinis
13.00-14.00
  Ümarlaud triatlonist -  Kirill Kotšegarov, Kaidi Kivioja, Henry Räppo ja Kevin Vabaorg
22.00 - 04.00
  Raul Must vs Uku Suviste sulgpallimatš (Sulgpalliliit)
14.00-18.00
  Kaidi Kivioja tutvustab triatloni (Triatloniliit)
14.00-18.00
  "Laste kergejõustiku" ala
15.00   "Kas sina oskad ujuda?" ujumisõpetuse tund basseinis
15.00-16.00

  Treening soovijatele (võrkpalliklubi Selver)

16.00   Peeter Olesk vs Grete Gaim laskmine (Laskurliit)
16.00-17.00

  Võimalus täpsusservidega auhindu võita (võrkpalliklubi Selver)

18.00   Päeva lõpp


Pühapäev, 03.09.2017


10.00   Päeva algus
11.00-16.00   EMS pooltundidel, Jumping täistundidel (HAF Treeningstuudio)
10.00-13.00   Anna Sokk, Li Liiserman ja Eesti koondise peatreener Aleksander Zõkov
13.00   "Kas sina oskad ujuda?" ujumisõpetuse tund basseinis
13.00   Marina Kaljurand proovib sulgpalli Raul Mustaga
13.00-15.00   Irina Embrich kohal Vehklemisliidu alal
15.00   "Kas sina oskad ujuda?" ujumisõpetuse tund basseinis
14.00-16.00   "Laste kergejõustiku" ala
16.00   Festivali lõpp